Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! ! M4y64i10
Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! ! M4y64i10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cocuklar Duymasın ! xD Den Gelen Arklarımızın Üye Olmaları Önemle Rica OlunuR..

Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! !

YazarMesaj
MrS By KoЯn
Power Üye
Power Üye
MrS By KoЯn

Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! ! Empty
MesajKonu: Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! !   Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! ! Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 1:10 pm

arkadaşlar bu konumda ise merchant vs vs yapılan olayları anlatacağım başıma gelen şeylerde var ..

_______1______

adam size pm atıyor ve konuşmaya başlıyorsunuz diyor ki elindekini dupleyelim tamam diyorsunuz ve adam diyor
bana güvenmen için şimdi uzak bir yere git diyor siz gidip saklanıyor gibi baya uzağa gidiyorsunuz
ve adam diyorki size elindekini 99999999 dan koy programı çalıştırıyorum tamam diyor ve 9999999999 koyuyorsunuz
adam 10 sn geçince boz diyor ve bozdunuz diyorki program hazır şimdi 9,9,9,9,9,9,9,9, den koy diyor (böle olunca 9 coinse gidiyor item pazara )
siz tabikide adamın uzakta olduğunu biliyorsunuz pazardan nası olsa alamaz etrafta kimsede yok diyip kuruoyrsunuz
AMA ŞUNU BİLİNKİ PAZARLAR UZAKTANDA AÇILABİLİR
adam baya uzaktan pazarı açıyor 9 coins den değerli iteminizi alıyor ve direk alt+f4 atıyor sizde öyle kalıyorsunuz

___________2___________

adamla pm leşiyrsunuz ve kopyalıcaz itemi diyor tamam diyoruz ve adamla kuytu bi yere gidiyoruz
(ben noobken yemiştim Very Happy ) adam diyor 99999999 dan koy 10 sn bekle boz sonra bir 9 azaltta koy diyor 99m999coin oluyor sonra 10 sn sora bekle boz diyor bi 9 daha azalt diyor
bu böyle 9 coine kadar devam ediyor
adam o arada ben uzaklaştım kafan rahat olsun diyor program açıcam diyor
siz o 10 sn ler içinde itemi koyarken adam sizi uzaktan görebilecek bir pozisyona tekrar geliyor.o arada siz 9k999 coin falan o civarlara geldiğinizde yada 9m sınırına geldiğinizde adam pazardan itemi alıveriyor ve öyle tekrar kalıyoruz

___________3______________

bunu şimdi aklıma geldi ve ekledim

bu çok basit bir hile ama sadece küçük bir uyarı

!!!!!!!asla ama asla realden tanımadığınız bir kişiden parayla ally almayın derim ben ally istiyorsunuz para item vs veriyrsunuz ve 10 sn sora allyden atılıyorsunuz.bu oyunda güvendiğiniz biri olursada olsun asla clanınızı devretmeyin parayla ally almayın üzülen siz olursunuz !

saygılar iyi forumlar ^^

Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Türlü Yapılan Merchant ve Buy Bugları Hileleri Kandırmaları ! ! ! DİKKAT ! ! !
» Knight Online Hileleri, Bugları, Dupe ve Koxp ( heaven )
» Googlede Yapılan Komik Aramalar
» Her türlü hile dupe ve bilgiye ulaşabilirsiniz
» Bus alırken dikkat 1 tane bus sattım 99m aldım.