Heykel Fıkrası :D M4y64i10
Heykel Fıkrası :D M4y64i10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cocuklar Duymasın ! xD Den Gelen Arklarımızın Üye Olmaları Önemle Rica OlunuR..

Heykel Fıkrası :D

YazarMesaj
xEmpirEx
Uzman Grafiker
Uzman Grafiker
xEmpirEx

Heykel Fıkrası :D Empty
MesajKonu: Heykel Fıkrası :D   Heykel Fıkrası :D Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:08 pm

Kadın sevgilisiyle birlikteyken kocasının eve girdiğini duyar.
- Çabuk! Köşeye geç ve bir heykel gibi davran. Adamın her yerine bebek yağı sürer, üzerine de bebe pudrası serper.
- Sakın kımıldama ve heykelmissin gibi davran!
- Bu nedir? hayatım, diye sorar kocası kapıdan girer girmez.
- O mu? Sadece bir heykel. Smithler yatak odaları için bir tane almışlardı. O kadar sevdim ki bir tane de ben ısmarladım. Kimse o andan itibaren heykel hakkında konuşmaz hatta yatağa girene kadar.
Gece saat iki gibi koca kalkar ve mutfağa gider, bir kaç dakika sonra da elinde bir sandviç ve bir bira ile geri döner.
- Al bakalım, bir şeyler ye der. Ben 3 gün boyunca Smith'lerde idiyot gibi dikilirken kimse bana bir bardak su bile vermemişti.

Bazı şeyler varki açıklanamaz
Ciftcinin biri komsu barda otumus deli gibi icerken arkadasi
gelmis ve "Hey, bu guzel gunde niye sarhoslar gibi oturup icki iciyorsun ki?" demis..

Ciftci : Bazi seyler vardir ki aciklanamaz...
Adam : Bu kadar kotu olan sey ne?
Ciftci : Bugun oturmus bizim inegi sagiyordum. Kova tam dolmustu ki sol ayagiyla bir tekme atti ve kova devrildi.
Adam : Tamam ama buna bu kadar uzulmeye degmez...
Adam : Sonra ne oldu?
Ciftci : Bende bir ip aldim ve sol ayagini yandaki direge bagladim...
Adam : Sonra ?
Ciftci : Tekrar oturdum sagmaya devam ettim . Kova tam dolmustu
ki sag ayagiyla bir tekme daha atti ve kova yine devrildi.
Adam : Yine mi?
Adam : Sonra ?
Ciftci : Bende baska bir ip alip sag ayagini da yandaki direge
bagladim. Tekrar sagmaya basladim. Tam kova dolmustu ki aptal inek bu kez de kuyruguyla bir kova sutu devirdi..
Adam : Hmmm...
Adam : Sonra ne yaptin peki?
Ciftci : Bende baska bir ip aradim bulamiyinca da kemerimle inegin kuyrugunu tavana bagladim. Ve tam o sirada pantolonum dustu ve
karim iceri girdi....

Bazi seyler vardir ki aciklanamaz...

Yamyamlar Ormanı
Bir Gün üç arkadaş temel, dursun ve mehmet gezmek için ormana gider bi güzel gezmeye başlarlar.gezerken karşılarına yamyamla cıkar bunları yamyamlar üç arkadaşı s*kmek isterler.
Bu üç arkadaş kaçmaya başlarlar osırada temel diğer arkadaşlarına siz kaçın ben agaca çıkcam der. ve agaca çıkar. yamyamlar agacın altına gelir ve biz boşuna koşanların arkasından gitmeyelim ağactakını s*kelim derler ve temeli bi güzel s*kerler. daha sonra bu üç arkadas bulusurlar ve eve dönmek için kararlaşırlar.eve giderken yamyamlar tekrar çıkar. temel bu sefer dursun ve mehmete siz agaca cıkın ben kaçacam der. mehmet ve dursun agaca cıkar temel ise kaçmaya baslar. yamyamlar agacın S*kerler.altına gelir ve biz zaten agactakini s*ktik bi koşanı s*kelim der ve temeli yakalayıp bidaha .

Dolmakalem
Adam çok zamparaymış. Faaliyetlerinin sonucu olarak günün birinde hastalığı kapmış. Doktor hastalığın tedavisinin çok kolay bir yolu olduğunu, bir hafta boyunca ufaklığı her gün 15 dakika içi süt dolu bir bardağın içinde tutmasını söylemiş. Adam hergün banyoya bir bardak sütle girip kapıyı kilitleyerek tedaviyi uyguluyormuş. Karısı durumu merak edip sorduğunda bir şekilde geçiştiriyormuş. Dördüncü gün banyoya girmiş ancak kapıyı kilitlemeyi unutmuş. Bunu fırsat bilen karısı kapıyı açıp içeri girdiğinde gördüğü manzara karşısında bir an duraklamış ve;
- "aaaaaaaa kırk yıl düşünsem bunun bir dolmakalem gibi ağızdan doldurulduğu aklıma gelmezdi" demiş...
İşler
Iki otomobil galerisi sahibi dertlesmektedirler.

Bir ara biri:
- Isler öyle kötü ki, sorma. Su siralar en azindan bir araba satamazsam, popomu satmak zorunda kalacagim.
Yaninda oturan ve bu sözleri isiten sarisin dilberden özür diler.

Bunun üzerine sarisin:
- Bos verin canim. Neler hissettiginizi anliyorum. Bizim isler de kötü. Su siralar ben de popomu satamazsam, arabami satmak zorunda kalacagim.

Heykel Fıkrası :D
1 sayfadaki 1 sayfası