msn nickleri faciha.. M4y64i10
msn nickleri faciha.. M4y64i10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cocuklar Duymasın ! xD Den Gelen Arklarımızın Üye Olmaları Önemle Rica OlunuR..

msn nickleri faciha..

YazarMesaj
bekir53
Best Üye
Best Üye
bekir53

1.Uyarı
Takımlar : msn nickleri faciha.. E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0
Ruh hali : msn nickleri faciha.. Yurekl10

msn nickleri faciha.. Empty
MesajKonu: msn nickleri faciha..   msn nickleri faciha.. Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 1:20 pm

Biz akıl vermez ,gösteririz . Konuşmaktansa susar , ses bekleriz . değer verdiklerimizin karşılığınıda isteriz .Wink

Buranın havası bozuldu! Biri ışığı açsın, fotosentez zamanı!

“aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız”

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

https://2img.net/r/ihimizer/img314/7308/love3662em.gif
Bu séhir sénsiz düsman bana sén bénm karanLıq'msın ..

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

Ben bir deli aşık elimde çatal kaşık aşkı yedim bitirdim sana kaldı bulaşık:D:D:D

Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım.

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

msn nickleri faciha..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» msn plus nıckleri
» kamyoncu nickleri
» msn nickleri gusel..
» 14 subat nickleri
» sekıllı msn nıckleri