isilion ve pelerin anahtarı bugu M4y64i10
isilion ve pelerin anahtarı bugu M4y64i10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cocuklar Duymasın ! xD Den Gelen Arklarımızın Üye Olmaları Önemle Rica OlunuR..

isilion ve pelerin anahtarı bugu

YazarMesaj
lossevil
Admin
Admin
lossevil

Takımlar : isilion ve pelerin anahtarı bugu 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh hali : isilion ve pelerin anahtarı bugu Cesur10

isilion ve pelerin anahtarı bugu Empty
MesajKonu: isilion ve pelerin anahtarı bugu   isilion ve pelerin anahtarı bugu Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:39 pm

Hemen konuya giriyorum.Pelerin anahtarı veya isilion anahtarı yani bunun gibi her türlü pelerin anahtarında geçerli olan bir bug dır.Denenmiştir ve olmuştur.Henüz fixlenmemiş ve fixleneceğini kendi adıma düşünmüyorum.Gelelim yapılışına.!Öncelikle anahtarımızı alıyoruz üzerimize ve paramızı da alıyoruz pelerin için gereken miktar ne kadar ise.Daha sonra str takı set ne varsa elimizde giyiniyoruz böylece taşıma kapasitemiz artmış oluyor.Daha sonra üzerimize full pot çekiyoruz ve kapasiteyi dolduruyoruz.Şimdi eski takı ve kıyafetlerimizi giyiniyoruz ve taşıma kapasitemiz eski haline geliyor.Fakat üzerimizde kapasitenin üstünde eşya ve ağırlık bulunmakta.Bu durumda bankaya hiç birşey koyup alamazsınız mesela.Sanırım potlar konabiliyor onu hiç denemedim çünkü.Her neyse şimdi gidip görevi veriyoruz yani anahtarı veriyoruz.Üzerimiz full olduğu için hiç birşey veremiyoruz ve anahtar bizde kalıyor.Tabii paramız da kalıyor.Böylece görevi yapmış oluyoruz ve pelerin geliyor ama ne para nede anahtar gitmiyor.Tekrar söylüyorum denenmiştir ve olmuştur.
https://kralmekan.forumdizini.com

isilion ve pelerin anahtarı bugu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» trade bugu
» yeni pelerin simgeleri
» buyrun 275 tane pelerin simgesi
» pelerin simgeleri koyu mavi takılı